У Полтаві 17 травня комунальні музеї працюватимуть у форматі Дня відкритих дверей. Відвідувачі зможуть безкоштовно оглянути експозиції напередодні Міжнародного дня музеїв, який щороку відзначають 18 травня.
Про це повідомляє Полтавська міська рада.
Безоплатний вхід діятиме для всіх категорій відвідувачів. Таке рішення ухвалили з огляду на те, що цьогоріч професійне свято музейників припадає на понеділок, щоб забезпечити зручніші умови для полтавців та гостей міста.
До акції долучаться:
- Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви»,
- Художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка,
- літературно-меморіальні музеї Івана Котляревського, Володимира Короленка та Панаса Мирного.
Міжнародний день музеїв щороку відзначають за рішенням Генеральної асамблеї Міжнародної ради музеїв (ICOM), до складу якої входять представники понад 150 країн світу, зокрема й України.
Читайте також: У Полтаві до Дня матері відкрили фотовиставку «До серця пригортає Мати Сина»
