Полтава готується до підтоплень: громада отримала нові мотопомпи

Матеріальний резерв Полтавської громади поповнився новим обладнанням для швидкого реагування на надзвичайні ситуації. Зокрема, мова йде про мотопомпи, призначені для ліквідації підтоплень.

За інформацією секретаря Полтавської міської ради Катерини Ямщикової, громада отримала п’ять мотопомп для відкачування води.

У найближчі дні очікується надходження ще п’яти рукавів до них.

Техніку вже перевірили на працездатність — мотопомпи справні та готові до експлуатації. Вони будуть використовуватися для ліквідації невеликих підтоплень на території громади.

Раніше ліквідацією підтоплень у Полтаві займалися аварійно-рятувальні загони ДСНС за договором. Нині ж рятувальники працюють по всій Україні й не завжди можуть оперативно приїхати до міста. Через це Полтава готується самостійно ліквідовувати невеликі підтоплення.

Читайте також: Апеляція втретє розглядатиме справу про ДТП, у якій загинув 15-річний Артем Левченко

Головне

Дивитись усі