У Полтаві виявили нетверезого водія електросамоката, який катався в комендантську годину

23 березня під час комендантської години на вулиці Підмонастирській інспектори патрульної поліції зупинили чоловіка, який рухався електросамокатом Proove Model City Pulse та мав ознаки алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє патрульна поліція Полтави.

Чоловік погодився пройти огляд на місці зупинки за допомогою приладу Драгер. Результат показав 0,25 проміле алкоголю. На порушника склали адміністративні матеріали відповідно до законодавства.

Патрульна поліція нагадує: електросамокат є повноцінним транспортним засобом, а керування ним у стані сп’яніння тягне за собою адміністративну відповідальність.

Будьте відповідальними та не наражайте на небезпеку себе й інших учасників дорожнього руху.

Читайте також: Полтавець Новописьменний здобув «срібло» на мальтійському Євро-2026 з пауерліфтингу

Головне

Дивитись усі