Цієї ночі російські війська атакували Полтавську область. Внаслідок влучань є загиблі та травмовані.
Секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова повідомила оновлені дані про постраждалих станом на 14:00.
За її інформацією, за медичною допомогою звернулися 11 людей, із них 10 – до міських лікарень.
Частина постраждалих отримала допомогу амбулаторно, інші перебувають на стаціонарному лікуванні.
Наразі всіх постраждалих переведено з реанімації до хірургічних відділень, у тому числі дитину.
“Дякуємо нашим медикам. Госпіталізованим надається весь необхідний обʼєм допомоги. Бажаємо якнайшвидшого одужання та відновлення всім пораненим”, – зазначила Катерина Ямщикова.
Нагадаємо, у ніч на 24 березня російські війська здійснили комбінований удар по об’єктах критичної інфраструктури України, застосувавши ракети різних типів та ударні безпілотники.
Внаслідок атаки на Полтавщині загинули двоє людей, ще 12 мирних мешканців отримали поранення, серед них 5-річний хлопчик.
Правоохоронці розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України — вчинення воєнного злочину, що призвів до загибелі людей. Слідчі дії проводять співробітники Управління СБУ в області.
Внаслідок обстрілу тимчасово обмежили рух транспорту на відрізку вулиці Володимира В’язуна (Кагамлика) — від перехрестя з вулицею Гостомельською (Матросова) до Харківського шосе.
На місцях ворожих ударів працюють комунальники Полтави.
Читайте також: «Нафтогаз України» пропонує достроково завершити опалювальний сезон
