24 березня 2026 року працівники поліції спільно з інспекторами екоінспекції вилучили 10 незаконних знарядь лову на Кременчуцькому водосховищі в межах Сулинського заказника.
Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Центрального округу.

У сітках знаходилося близько 400 кг живих водних біоресурсів, які передано до рибоприймального пункту, а кошти від їх реалізації спрямовано до Державного бюджету.
За попередніми оцінками, завдана шкода становить близько 900 тисяч гривень.
Матеріали за фактом незаконного вилову передано до правоохоронних органів для подальшого розслідування.
В екоінспекції наголошують, що патрулювання водойм триває у посиленому режимі з метою запобігання порушенням природоохоронного законодавства.
Читайте також: На Полтавщині за п’ять років зафіксували три випадки професійного туберкульозу у медиків
