У Полтаві відкрили пам’ятний знак на честь 17-ї бригади Національної гвардії України

До 12-ї річниці Національної гвардії України у Полтаві відкрили пам’ятний знак на честь 17-ї Полтавської бригади «Рейд».

Про це повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

Знак встановлено у Сквері пам’яті Героїв України в межах проєкту «Захисники поруч».

“Ми прагнемо, щоб кожен мешканець та гість міста, проходячи повз державний прапор, бачив символи тих, хто тримає над нами небо. Дякую Управлінню з питань ветеранської політики та Платформі Культурні Сили за реалізацію цієї ініціативи. Низький уклін воїнам, які сьогодні на передовій. Вічна пам’ять тим, хто повернувся «на щиті». Слава Україні!”, – зазначила Катерина Ямщикова.

Довідка

26 березня відзначають День Національної гвардії України. У сучасному вигляді це військове формування з правоохоронними функціями в системі Міністерства внутрішніх справ було відновлено 13 березня 2014 року після початку російської агресії проти України.

Відтоді підрозділи Нацгвардії виконують завдання із захисту державного суверенітету й територіальної цілісності, охорони важливих державних об’єктів та посилення громадської безпеки. Після початку повномасштабного вторгнення рф у 2022 році гвардійці разом з іншими складовими частинами Сил оборони беруть участь у бойових діях, обороні українських міст і виконують спеціальні завдання на різних ділянках фронту.

Читайте також: У Полтаві відкрили пам’ятний знак на честь рятувальників ДСНС України

Головне

Дивитись усі