У Полтаві під час весняних канікул активно працювали Центри надолуження освітніх втрат

У Полтавській громаді під час весняних канікул організували роботу Центрів надолуження освітніх втрат, до яких долучилися понад 600 учнів. Протягом тижня 37 педагогів провели 122 безкоштовні заняття з ключових шкільних дисциплін.

За інформацією секретаря Полтавської міської ради Катерини Ямщикової, ініціатива охопила 603 школярів, які мали змогу покращити знання з української мови, математики, історії України та англійської.

Водночас освітні простори адаптують програму відповідно до потреб учнів: у школі №34 запровадили додаткові заняття з хімії, а в школі №28 організували сесії емоційного розвантаження «Час для себе».

Наразі в громаді функціонує 11 таких центрів на базі ліцеїв №2, 10, 13, 17, 29, 38, шкіл №5, 28, 34, 37 та Супрунівського навчально-виховного комплексу. Вони відкриті для всіх охочих учнів, незалежно від місця навчання.

Зокрема, ліцей №17 приймає учнів із ліцеїв №6, 14 та фахового коледжу, школа №34 — дітей зі школи №9, а школа №28 — зі школи №23.

У міській раді підкреслюють, що ефективність ініціативи забезпечують активна участь учнів і залученість педагогів, що дозволяє громаді реагувати на освітні виклики та підтримувати рівень знань школярів.

Читайте також: У Полтаві на базі ясел-садка №2 «Віночок» створили початкову школу №48

Головне

Дивитись усі