Спортсменки з Кременчука здобули призові місця на турнірі з художньої гімнастики

Гімнастки з Кременчука здобули золоті та срібні нагороди на відкритому турнірі з художньої гімнастики ДЮСШ Дерюгіних «COLORS OF FREEDOM – 2026», який відбувся 9–10 травня у Києві та зібрав близько 800 учасниць з різних регіонів України.

Вихованки Кременчуцької дитячо-юнацької спортивної школи №1 вибороли призові місця у змаганнях серед спортсменок з усієї країни. Перше місце посіли Олександра Гошкович, Інга Світенок, Віра Шаповал, Аріна Свіренко та Кароліна Донченко. Срібну нагороду здобула Валерія Пінчук.

Турнір «Colors of Freedom» проводиться під егідою ДЮСШ Дерюгіних і традиційно об’єднує провідних юних гімнасток України.

Читайте також: Полтавка Олена Колубай — чемпіонка Європи U17 з вільної боротьби

Головне

Дивитись усі