У центрі Полтави в підземному переході сталася бійка з тяжкими наслідками

У Полтаві в підземному переході «Злато місто» стався конфлікт між двома чоловіками, який переріс у бійку. Внаслідок інциденту один із учасників отримав тяжкі тілесні ушкодження та був госпіталізований.

Правоохоронці встановили особу, ймовірно причетну до нападу. Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру.

Подія сталася ввечері 2 червня в центрі міста. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України — умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень. Досудове розслідування здійснює слідчий підрозділ Полтавського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури.

Слідство встановлює всі обставини та мотиви інциденту.

Читайте також: Звернення Президента в четверті роковини початку повномасштабного вторгнення росії в Україну

Головне

Дивитись усі