На Полтавщині чоловік ігнорував судову заборону керувати авто — справа в суді

34-річного мешканця Лохвицької громади судитимуть за повторне умисне невиконання судового рішення — попри заборону, він знову керував автомобілем після позбавлення права водіння.

Про це повідомляє поліція Полтавщини.

За даними слідства, у квітні 2026 року чоловік, якого раніше позбавили права керування транспортними засобами, сів за кермо в одному з населених пунктів громади. Його зупинили працівники патрульної поліції.

Встановлено, що це вже не перший випадок — він раніше притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічне порушення. Судову заборону на керування транспортом було встановлено у січні 2024 року строком на п’ять років. Вона набрала законної сили, однак обвинувачений її проігнорував.

Наразі обвинувальний акт за ч. 3 ст. 382 КК України вже скеровано до суду.

За інкримінованою статтею чоловікові загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі з додатковим позбавленням права обіймати певні посади або займатися визначеною діяльністю строком до трьох років.

Читайте також: Смертельна ДТП на трасі Київ–Харків–Довжанський: загинув велосипедист

Головне

Дивитись усі