Президент України відзначив чотирьох співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій Полтавської області орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Державні нагороди присвоєно за особисту мужність, самовідданість та сумлінне виконання службових обов’язків.
Про нагородження 5 червня повідомили в ДСНС.
Орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено:
- сержанта служби цивільного захисту Олександра Бандура;
- головного майстер-сержанта служби цивільного захисту Юрія Григоренка;
- головного майстер-сержанта служби цивільного захисту Євгенія Скрипника;
- майора служби цивільного захисту Дмитра Ставицького.

У ДСНС зазначили, що рятувальників відзначили за проявлену мужність і професіоналізм під час виконання службових завдань.
Орден «За мужність» є державною нагородою України, якою відзначають громадян за особисту відвагу, героїзм та самовіддані дії під час виконання службового чи громадянського обов’язку.
