Під час обміну 5 червня з полону рф повернулися троє військових із Полтавщини

Під час обміну полоненими 5 червня на рідну землю повернулися троє захисників з Полтавської області.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Віталій Дяківнич.

За інформацією Президента України Володимира Зеленського, серед звільнених — військові Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Повернуті з полону — рядові, сержанти та офіцери, які брали участь у бойових діях на різних напрямках, зокрема в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському та Курському напрямках.

Як зазначив глава держави, серед звільнених є військові, які перебували в російському полоні з 2022 року.

Читайте також: Під час обміну 5 червня з полону рф повернулися троє військових із Полтавщини

Головне

Дивитись усі