Нападник Максим Марусич оголосив про відхід зі СК «Полтава».
Про своє рішення футболіст повідомив у Instagram, опублікувавши прощальне звернення до клубу, партнерів по команді та вболівальників.
“Хочу подякувати всім, хто причетний до команди СК «Полтава», і, звичайно, президенту клубу! Я пережив багато крутих моментів у цій команді та бажаю, щоб СК розвивався і рухався тільки вперед. Також обіймаю кожного з гравців, з якими ми щодня пробігали свою законну 10-ку кілометрів на тренуванні. А також пам’ятаю, хто насправді і є СК «Полтава». P.S. Сисенко В.А. – царство небесне.
Справжня історія клубу будується з людей, які вкладають у нього душу. Для мене СК «Полтава» – це не просто команда, а частина життя, спогади, які залишаться назавжди, і люди, яких я ніколи не забуду. Дякую за кожен день, кожне тренування, кожну перемогу і навіть за моменти, які робили нас сильнішими. Вірю, що дух, який закладали справжні люди цього клубу, буде жити в ньому ще багато років», – зазначив Марусич.
Марусич не уточнив причин свого відходу та не повідомив, де продовжить кар’єру.
Нагадаємо, за підсумками сезону-2025/26 СК «Полтава» залишила Українську прем’єр-лігу.
Раніше sport.ua, з посиланням на джерела, повідомляв, що більшість гравців СК “Полтави” не планують виступати в Першій лізі й будуть шукати більш привабливі варіанти для продовження кар’єри. Серед тих, хто може залишти клуб називали: Валерій Восконян, Євген Мисюра, Ілля Ухань, Дмитро Плахтир, Олександр Пятов, Арсентій Дорошенко та Максим Марусич.
Читайте також: СК «Полтава» планує грати на стадіоні ім. Бутовського незалежно від долі «Ворскли»
