Після смерті колеги: у Полтаві працівники «швидкої» провели акцію під стінами Полтавської ОВА

У Полтаві 13 червня працівники екстреної медичної допомоги провели акцію під стінами Полтавської ОВА. Учасники вимагали підвищення рівня оплати праці, справедливого преміювання та покращення умов роботи.

Про це повідомляє “Кременчуцький Телеграф“.

Кількість учасників акції була відносно невеликою. Під час заходу медики перебували біля будівлі ОВА та вздовж дороги, привертаючи увагу до своїх вимог. На місці події чергували правоохоронці.

Представники обласної влади та керівництва служби екстреної медичної допомоги до учасників акції не виходили.

Приводом для акції стала смерть лікаря екстреної медичної допомоги, яка сталася кількома днями раніше. За словами колег, напередодні інциденту він міг зазнати тиску з боку керівництва. Після цього під час виконання службового виклику йому стало зле, врятувати медика не вдалося.

Протестувальники заявили про наявність системних проблем у роботі служби, зокрема щодо розподілу премій. За їхніми словами, керівний склад отримує виплати непропорційно до рядових працівників, які безпосередньо виїжджають на виклики.

Також учасники акції повідомляють про тиск на персонал і випадки залякування, через що частина працівників утримується від публічних виступів.

До акції долучилася представниця громадської організації «Спротив» Світлана Мирна. Вона заявила, що зверталася до контролюючих органів із запитами щодо фінансових виплат у закладі, після чого було відкрито кримінальне провадження за фактом можливих зловживань посадовими особами.

Станом на зараз триває досудове розслідування щодо обставин, пов’язаних із можливими порушеннями у закладі.

Читайте також: Лікарі Полтави провели унікальну операцію з видалення гігантської пухлини матки

Головне

Дивитись усі