СК «Полтава» планує заявити команду U-19 до Другої ліги України.
Про це повідомив президент клубу Сергій Іващенко, зазначивши, що мета рішення — пришвидшити розвиток молодих футболістів через регулярні матчі проти дорослих команд, передає “Полтавська думка“.
«Хлопці підросли за рік, подорослішали і їм треба рости далі. Це – наше найближче майбутнє для формування основної команди і тому їх потрібно завести у Другу лігу, щоб вони грали на рівні з дорослими клубами, підсилити їх футболістами досвідченішими», – розповів Сергій Іващенко. Саме таку мету спортивний клуб ставить для себе на наступний сезон.
Окремо Іващенко повідомив, що в перспективі команда СК «Полтава» U-19 базуватиметься у Кременчуці.
Читайте також: СК «Полтава» планує грати на стадіоні ім. Бутовського незалежно від долі «Ворскли»
