Голова Подільської районної ради в Полтаві Сергій Білокінь анонсував скликання сесії, на якій розглянуть питання про його відставку.
Рішення пролунало після того, як депутати не підтримали звільнення заступника голови ради Сергія Бойка, передає “Полтавська думка“.
За звільнення Бойка 16 червня проголосували 12 депутатів, чого виявилося недостатньо для ухвалення рішення.
Після голосування Білокінь заявив, що подальші дії щодо посадовця можуть мати юридичні та антикорупційні ризики, і висловив намір скласти повноваження.
«Рада щойно загнала себе в колапс юридичний – згідно із законами про службу в органах місцевого самоврядування, обмеженням для проходження служби є вирок за умисне кримінальне правопорушення, але особа голосуванням ради залишається у трудових відносинах. Відтак я, як юрист, вбачаю, що будь-які дії мої щодо прийняття рішення відносно Сергія Вікторовича (Бойка – авт.) будуть мати корупційну складову. А тому кабінку ми не розбираємо, сесію призначимо наступного тижня, де буде розглядатися питання про складення мною повноважень», — заявив Білокінь.
Він додав, що не хоче бути залученим до можливих корупційних ситуацій.
Сергія Бойка раніше визнали винним у погрозах журналістці Анастасії Мацько. У травні 2026 року апеляційний суд залишив вирок чинним.
Читайте також: Депутат Сергій Бойко може втратити посаду заступника голови Подільської райради
