Від початку 2026 року до державної програми «Армія відновлення» на Полтавщині долучилися 3998 осіб. За весь період реалізації проєкту в області видали понад 37 тисяч направлень на виконання суспільно корисних робіт.
Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації.
«Армія відновлення» — державна ініціатива, яка дає можливість безробітним громадянам отримати офіційне працевлаштування та долучитися до відновлення країни. Учасники працюють на підставі офіційних трудових договорів і отримують оплату праці не нижче встановленого державою мінімального рівня.
Види робіт визначаються відповідно до потреб громад.
Зокрема, учасники програми залучаються до ліквідації наслідків ворожих атак, проведення відновлювальних робіт, укріплення захисних споруд, заготівлі дров для підготовки до опалювального сезону, транспортування та розподілу гуманітарної допомоги, розчищення автомобільних доріг, а також надання соціальної підтримки вразливим категоріям населення.
Участь у програмі можуть брати безробітні, внутрішньо переміщені особи, студенти, працівники підприємств, самозайняті громадяни та пенсіонери віком до 70 років.
Отримати інформацію про актуальні вакансії та оформити направлення на роботи можна в Полтавському обласному центрі зайнятості.
Читайте також: Реконструкція харчоблоку школи №11 у Полтаві подорожчала на 18,5 млн грн — до 94 млн
