У Полтаві продовжують ліквідовувати наслідки російської ракетної атаки, що сталася ввечері 20 червня. В операції беруть участь понад 130 працівників міських служб та 10 одиниць спеціальної техніки.
Про це стало відомо станом на 13:00 від виконувачки обов’язків міського голови Полтави Катерини Ямщикової.
Як показали додаткові обстеження території, кількість житлових будинків, які зазнали пошкоджень від вибухової хвилі, зросла до 23. Основні пошкодження — це вибиті вікна.
На місці працює штаб цивільного захисту. Фахівці здійснюють побудинкові обходи, фіксують пошкодження майна і визначають першочергові потреби мешканців.
Якщо ваш будинок або майно постраждали, не забудьте повідомити міську оперативну службу за номерами: 15-80, 067-158-15-80, 066-286-58-87. Комунальні служби займаються прибиральними роботами, очищуючи двори та вулиці від уламків і будівельного сміття, а також допомагають мешканцям закривати вибиті вікна матеріалами з резерву.
Для ліквідації наслідків залучені різні департаменти міської ради, районна рада, комунальні підприємства, волонтери, представники Товариства Червоного Хреста України і гуманітарної місії «Проліска».
У мікрорайоні, де сталося влучання, через пошкодження ліній електропередач тимчасово немає електро- і водопостачання.
Як повідомляє АТ «Полтаваобленерго», аварійні бригади активно працюють над відновленням електропостачання. Орієнтовний час повернення електроенергії для знеструмлених будинків перенесли з 13:26 на 16:26 21 червня.
У КП «Полтававодоканал» зазначили, що підприємство перейшло на використання альтернативних джерел живлення. Вода поступово відновлюється в домівки, а найближчим часом водопостачання планують відновити в повному обсязі.
Нагадаємо, що ввечері 20 червня російські війська завдали удару по Полтаві двома балістичними ракетами, попередньо — типу «Іскандер-М». Влучання було зафіксовано на території кількох підприємств у Київському районі міста.
Внаслідок атаки загинули двоє осіб — серед них військовий, який був у відпустці. Ще 14 людей зазнали поранень, зокрема шестеро з них — діти. В Полтавській громаді 21 червня оголосили День жалоби за загиблими.
Читайте також: На Полтавщині внаслідок атаки рф пошкоджено об’єкти «Нафтогазу»
