Директорку кременчуцького Центру надання адміністративних послуг Тетяну Печерицю визнали новою депутаткою Полтавської обласної ради. Вона зайшла до складу органу як наступна за списком від «Слуги народу». Про це 11 грудня під час сесії повідомила голова обласної виборчої комісії Людмила Сердюк.
Печериця з 1998 по 2012 рік проходила службу в органах внутрішніх справ України, а згодом три роки очолювала територіальний підрозділ Державної міграційної служби. Від 2015 року вона керує ЦНАПом у Кременчуці.
Призначення нової депутатки відбулося на тлі низки кадрових змін у Полтавській облраді.
Навесні мандат склала депутатка від «Слуги народу» Людмила Мірошніченко, яка заявила про відсутність реального впливу ради на розподіл бюджетних коштів.
Читайте також: Суд у справі депутата облради Дядика досліджує докази замаху на вбивство
