Куди полтавцям подіти ялинку після свят

Куди полтавцям подіти ялинку після свят

Після завершення новорічних свят у Полтаві комунальники нагадують містянам, де і як правильно залишати використані ялинки для подальшого вивезення та утилізації.

Полтавське КАТП-1628 просить містян залишати новорічні ялинки поблизу контейнерних майданчиків – на відстані до 10 метрів від самих контейнерів, щоб спецтехніка мала змогу безперешкодно їх забрати.

Не варто викидати ялинки безпосередньо в контейнери для сміття, це ускладнює роботу комунальників.

Після збору ялинки доставляють на територію підприємства, де їх подрібнюють на тріску. Після цього її використовують для опалення робочих приміщень і корпусів адмінбудівель КАТП-1628.

Читайте також: Поліція Полтавщини розшукує зниклу жінку з Кременчуцького району

Головне

Дивитись усі