Атака на Полтавщину 5 травня: у лікарні помер ще один постраждалий

У лікарні помер ще один постраждалий внаслідок російського ракетного удару по об’єктах газовидобувної інфраструктури в Машівській громаді Полтавської області, що стався 5 травня. Таким чином кількість загиблих зросла до п’яти осіб.

Про це повідомили в Полтавській ОВА.

У ніч на 5 травня російські війська завдали подвійного удару по об’єктах газовидобування на Полтавщині. Після першого влучання на місце прибули підрозділи ДСНС для ліквідації пожежі, після чого було завдано повторного удару.

Безпосередньо на місці події загинули четверо людей: двоє працівників “Нафтогазу” та двоє рятувальників ДСНС. Загалом поранення отримали 37 осіб. Частину постраждалих було госпіталізовано у тяжкому стані, медики продовжують надавати їм допомогу.

У Полтаві 5–6 травня оголошували Дні жалоби у зв’язку з наслідками атаки.

Читайте також: ДСНС оприлюднило кадри атаки рф по об’єкту газовидобування на Полтавщині

Головне

Дивитись усі