Біля Бутенків зіткнулися ВАЗ і Toyota: троє травмованих

У Полтавському районі 27 травня близько 15:30 сталася дорожньо-транспортна пригода, унаслідок якої госпіталізували трьох людей. Аварія сталася поблизу села Бутенки Білицької громади.

Про це повідомляє поліція Полтавщини.

За попередніми даними слідства, зіткнулися автомобіль ВАЗ під керуванням водія 1955 року народження та автомобіль Toyota, за кермом якого перебував водій 1961 року народження.

У результаті аварії тілесні ушкодження отримали обидва водії, а також пасажирка ВАЗ 1956 року народження. Усіх трьох медики доставили до лікарні. Двом пасажирам Toyota надали допомогу на місці, госпіталізація їм не знадобилася.

За фактом ДТП слідчі, під процесуальним керівництвом Кобеляцького відділу Решетилівської окружної прокуратури, розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 ККУ. Причини та обставини аварії з’ясовує слідство.

Читайте також: У Полтаві внаслідок падіння уламків БпЛА пошкоджено 12 приватних будинків

Головне

Дивитись усі