До суду направлено обвинувальний акт щодо 45-річного жителя Лубен, якого обвинувачують у незаконному зайнятті рибним промислом (ч.1 ст. 249 КК України).
Про це повідомили в поліції Полтавської області.
Слідством встановлено, що 5 травня близько 07:00 на одному зі ставків Миргородського району чоловік здійснював незаконний вилов риби за допомогою сіток. Його діяльність виявили поліцейські офіцери громади під час перевірки території.
Під час першочергових слідчих дій правоохоронці вилучили з водойми браконьєрські знаряддя лову та близько 180 кілограмів незаконно добутої риби. За висновками експертизи, сума завданих державі збитків перевищує 450 тисяч гривень.
Досудове розслідування завершено, матеріали справи передано до суду.
За інкримінованою статтею передбачене покарання у вигляді штрафу від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або пробаційного нагляду до трьох років, або обмеження волі на той самий строк.
Читайте також: У Кременчуці встановлять меморіал жертвам ракетного удару по ТЦ «Амстор»
