Денис Ндукве залишає «Верес» і може принести «Ворсклі» трансферний дохід

Нападник Денис Ндукве залишає рівненський «Верес» після завершення терміну оренди та повертається до полтавської «Ворскли», якій належать права на футболіста.

Про відхід гравця офіційно повідомив рівненський клуб.

За інформацією “Полтавщина Спорт“, наразі «Ворскла» веде перемовини щодо можливого трансферу Ндукве з кількома зацікавленими клубами. Серед претендентів на форварда називають ковалівський «Колос», інтерес якого до гравця раніше вже згадувався у медіа.

У разі успішного переходу полтавський клуб зможе отримати трансферну компенсацію за футболіста. Після вильоту «Ворскли» до Першої ліги Ндукве провів сезон у складі «Вереса» на правах оренди.

Якщо трансфер до «Колоса» відбудеться, Ндукве стане вже четвертим колишнім гравцем «Ворскли» у складі ковалівського клубу. Наразі за команду виступають Антон Салабай, Ібрагім Кане, Артем Челядін та Данило Хрипчук.

Нагадаємо, 1 червня стало відомо, що через борги «Ворскла» не пройшла процедуру атестації та не зможе взяти участь у клубних змаганнях Професіональної футбольної ліги (ПФЛ) сезону 2026/2027.

5 червня полтавська «Ворскла» отримала сьомий трансферний бан від Міжнародної федерації футболу (FIFA).

Полтавська міська рада розглядає можливість взяти на своє утримання стадіон «Ворскла» ім. Бутовського, що надасть можливість різним ДЮСШ користуватись стадіоном. Окрім цього, Полтава зможе надавати поле в оренду приватним футбольним клубам, наприклад, СК «Полтава». Водночас нове керівництво Полтавської ОВА допомагати клубу відмовилося.

Читайте також: СК «Полтава» планує грати на стадіоні ім. Бутовського незалежно від долі «Ворскли»

Головне

Дивитись усі