4 березня під час позачергового засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради посадовці поінформували про стан постраждалих унаслідок вчорашньої атаки та хід ліквідації наслідків.
Секретар міської ради Катерина Ямщикова заявила, що місто надасть матеріальну допомогу постраждалим одразу після формування необхідних пакетів документів.
За даними Департаменту охорони здоров’я, по медичну допомогу звернулися п’ятеро осіб.
Троє пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні у 1-й міській клінічній лікарні: один — у реанімації у тяжкому стані після операції, ще двоє — у травматологічному відділенні, їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості та стабільний.
В обласній лікарні імені Скліфосовського лікується ще один постраждалий — його також прооперовано, стан тяжкий. П’ятому постраждалому надали амбулаторну допомогу, наразі він перебуває вдома.
Заступник міського голови з питань ЖКГ Тарас Панасенко повідомив, що комунальні служби разом із ДСНС відпрацювали всі місця влучань. До робіт залучили спецтехніку для вивезення уламків та демонтажу пошкоджених конструкцій.
Соціальні працівники продовжують обстежувати домогосподарства в зоні ураження. Станом на зараз складено три акти щодо пошкодження вікон. Виконком погодив компенсації двом родинам у розмірі 25 та 50 тисяч гривень.
Як зазначила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова, кошти надали людям, рідні яких вже подали пакети необхідних документів. Щойно надійдуть документи від решти осіб – виконком одразу ж збереться, щоб ухвалити відповідні рішення.
Крім того, за її словами, Полтавська міська рада напрацювала алгоритм отримання постраждалими додаткової матеріальної допомоги від міжнародних донорів.
Читайте також: Дронова атака на Полтаву: поліція врятувала поранену жінку, її дитину передали родичам
