Футболістки ЖФК «Ворскла» Софія Григор’єва та Анастасія Прядко увійшли до розширеного складу дівочої збірної України WU-16/ WU-17, яка готуватиметься до Турніру розвитку УЄФА 2026 у Чорногорії.
Про це повідомляє Відділ жіночого та дівочого футболу УАФ.
Змагання проходитимуть з 25 по 31 травня 2026 року.
Перед виїздом на турнір команда під керівництвом Людмили Лемешко проведе короткочасний навчально-тренувальний збір в Україні, за підсумками якого остаточний склад із 20 футболісток вирушить на турнір.
У рамках Турніру розвитку УЄФА збірна України проведе три матчі: 26 травня проти Туреччини (11:00), 28 травня проти Чорногорії (19:00) та 31 травня проти Словаччини (11:00).
До розширеного списку увійшли 26 футболісток, серед яких представниці низки українських клубів, зокрема «Кривбаса», «ЕМС-Поділля», «ОФКІП-Полісся», «Ужгорода», «Шахтаря», «Ладомира» та інших, а також легіонерка з болгарського «Лудогорця».
Читайте також: Стадіон «Ворскла» можуть передати місту: йдеться про утримання та збереження інфраструктури
