Фігурки школярів на переході в Дублянщині покращать безпеку дітей на дорозі

На вулиці Охтирський Шлях біля школи №22 встановили фігурки школярів, аби підвищити безпеку на нерегульованому пішохідному переході. Конструкції мають привертати увагу водіїв та спонукати їх знижувати швидкість і пропускати дітей.

Ініціатором встановлення став депутат міськради Юрій Бражник.

За його словами, подібні фігурки вже використовують у Харкові та Кременчуці. Ідея з’явилася ще до повномасштабного вторгнення, після того як патрульна поліція відмовила у встановленні світлофорів на переході біля кінцевої зупинки Дублянщини.

««Фігурки придбали ГО Право на дитинство та Арман Акопян. Встановлені вони приватним коштом, з бюджету нічого не витрачалось. Окрім фігурок, також тут приведено до ладу тротуар та встановлено вуличне освітлення, якого раніше не було»», — повідомив Юрій Бражник.

Окрім встановлення попереджувальних фігурок, на ділянці облаштували тротуар та змонтували освітлення, якого раніше не було.

У разі, якщо такі заходи доведуть свою ефективність, подібний досвід можуть поширити й на інші нерегульовані пішохідні переходи поблизу шкіл та дитячих закладів.

Головне

Дивитись усі