4 березня у Кременчуці на льодовій арені СК «Айсберг» відбувся матч заключного туру першого етапу чемпіонату України з хокею між місцевим ХК «Кременчук» та одеським «Штормом», який нині базується у Вінниці. Господарі льоду впевнено перемогли з рахунком 7:1.
Шайби у складі «Кременчука» забивали:
- Абаджян (08:38, асистенти: Материкін, Попережай)
- Мироненко (28:44, Безуглий, Поляков)
- Крівошапкін (29:39, Геворкян, Брага)
- Лялька (37:20, Андрущенко, Середницький)
- Андрущенко (38:24, Геворкян, Крівошапкін)
- Попережай (46:15, Геворкян)
- Крівошапкін (48:22, Попережай)
Єдина шайба гостей була забита Гончаренком (35:27, Мосюк, Стоцький).
Завдяки цій перемозі ХК «Кременчук» завершує перший етап сезону на другому місці та у плей-оф зіграє проти «Одещини».
Читайте також: «Ворскла» та «Гірник-Спорт» призупинили діяльність через фінансові проблеми
