26 лютого о 23:28 у мікрорайоні Сади-2 у Полтаві сталася пожежа в багатоповерховому житловому будинку.
За інформацією ДСНС у Полтавській області, загоряння виникло через коротке замикання інвертора в одній із квартир.
Люди побачили загоряння у будинку навпроти та повідомили про це за номером 101
За даними рятувальників, вогонь знищив електрощиток та частину майна, також закопчено стіни на площі 12 квадратних метрів. Ніхто з людей не постраждав — на щастя, власники квартири вчасно прокинулися.
Читайте також: Ворог знову атакував інфраструктуру «Групи Нафтогаз» на Полтавщині
