Представниця Полтавщини Людмила Лузан виграла дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, який стартував у португальському Монтемор-у-Вель.
Першу перемогу 29-річна спортсменка здобула в індивідуальному фіналі на дистанції 200 метрів у каное-одиночці. Лузан фінішувала з результатом 43,710 секунди, випередивши італійку Олімпію Делла Джустіну більш ніж на 1,7 секунди. Третє місце посіла польська каноїстка Дорота Боровська.
Згодом українка виборола ще одне золото — цього разу в каное-двійці разом із Анастасією Рибачок. Пара показала результат 43,399 секунди та впевнено перемогла у фіналі на 200 метрів.
Таким чином Лузан стала шестиразовою чемпіонкою Європи. Загалом у її активі — 14 медалей континентальних першостей. Для Рибачок це третє європейське золото.
У неділю, 14 червня, українські каноїстки матимуть шанс поборотися за нагороди ще в двох фіналах на дистанції 500 метрів — як в одиночці, так і в двійці.
Читайте також: ФК «Полтава» може отримати друге життя: клуб очолив новий власник
