Клименко нагородив лікарів із Полтави за допомогу пораненим рятувальникам

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко відвідав у лікарнях Полтави поранених рятувальників, які постраждали внаслідок ракетної атаки росії на Полтавський район у ніч на 6 травня. Під час візиту він подякував медичним працівникам за надану допомогу та вручив відзнаки МВС двом полтавським лікарям.

Нагородні годинники Міністерства внутрішніх справ України отримали завідувач хірургічного відділення КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» Володимир Подлєсний та медичний директор КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» Віталій Микитченко.

Під час візиту міністр також ознайомився з умовами лікування поранених і станом їхнього відновлення.

Нагадаємо, в ніч на 5 травня росіяни завдали удару БпЛА по об’єкту газовидобування на Полтавщині. В момент, коли вогнеборці працювали на місці, ворог завдав підступного повторного удару 4 ракетами.

Унаслідок нічної російської атаки загинули троє працівників НАК «Нафтогаз України», ще 12 співробітників дістали поранення. Серед постраждалих є працівники ДСНС, які брали участь у ліквідації наслідків атаки. 5 та 6 травня в Полтавській громаді оголошено Днями жалоби.

Ще 37 людей дістали поранення. Наразі на лікуванні перебувають 15 рятувальників, двоє з них у важкому стані.

Раніше поранених рятувальників також відзначив голова ДСНС України.

Читайте також: У Кременчуці автомобіль зіткнувся з електровелосипедом: двоє підлітків травмовані

Головне

Дивитись усі