На Харківському шосе в Полтаві виявили нетверезого водія вантажівки

На Харківському шосе у Києві патрульні зупинили водія вантажівки MAN, який перебував у стані алкогольного сп’яніння. Результат огляду показав 2,07 проміле.

Про це повідомляє Патрульна поліція Полтавської області.

Інцидент стався 2 квітня близько 15:00. Поліцейські зупинили транспортний засіб через порушення правил дорожнього руху.

Під час спілкування інспектори помітили у водія явні ознаки сп’яніння та запропонували пройти тест на місці за допомогою приладу «Драгер». Огляд підтвердив перевищення допустимого рівня алкоголю.

На водія склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) та ч. 1 ст. 122 КУпАП (порушення вимог дорожніх знаків).

У патрульній поліції наголошують на неприпустимості керування транспортом у нетверезому стані та закликають водіїв дотримуватися правил дорожнього руху задля безпеки всіх учасників.

Читайте також: У Полтаві близько 500 кажанів випустили після зимової реабілітації

Головне

Дивитись усі