25 травня близько 10:20 у Миргородському районі Полтавської області під час виконання фасадних робіт двоє працівників отримали тілесні ушкодження внаслідок падіння з висоти. Постраждалих чоловіків віком 60 та 62 роки госпіталізовано.
Про це повідомляє поліція Полтавщини.
Про інцидент до поліції повідомили медики. На місце події прибула слідчо-оперативна група, яка встановила попередні обставини травмування.
За фактом події підрозділ дізнання поліції під процесуальним керівництвом Миргородської окружної прокуратури відкрив кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Наразі правоохоронці встановлюють причини та всі обставини інциденту.
Читайте також: Впав з висоти на бетон: поліція розслідує нещасний випадок у Лохвицькій громаді
