На Миргородщині дитина випала з кабіни вантажівки: її госпіталізували

На Миргородщині дитина випала з кабіни вантажівки: її госпіталізували

На Миргородщині поліція встановлює обставини травмування дитини віком один рік і сім місяців, яка випала з кабіни вантажного автомобіля та була госпіталізована.

Про це повідомляє поліція Полтавщини.

За попередніми даними, інцидент стався 23 травня. Наступного дня, 24 травня близько 08:00, до поліції від медиків надійшло повідомлення про госпіталізацію дитини.

Поліцейські встановили, що малолітня дитина випала з кабіни припаркованого вантажного автомобіля, унаслідок чого отримала тілесні ушкодження. Наразі правоохоронці з’ясовують усі причини та обставини події.

У поліції також закликали батьків і опікунів посилити нагляд за малолітніми дітьми та дотримуватися правил безпеки:

  • не залишати маленьких дітей без нагляду навіть на короткий час;
  • не перевозити дітей у транспортних засобах без спеціальних дитячих автокрісел та засобів фіксації;
  • не дозволяти дітям перебувати біля відкритих вікон чи дверей автомобіля та квартир;
  • у разі падіння або травмування дитини — негайно звертатися за медичною допомогою, навіть якщо зовнішніх ознак ушкоджень немає.

Читайте також: У ніч на 25 травня рф атакувала Україну 262 безпілотниками: ППО знешкодила 246 цілей

Головне

Дивитись усі