На Полтавщині після зіткнення перекинувся автомобіль: постраждали дві жінки

У Кременчуцькому районі Полтавської області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждали дві жінки. За фактом аварії поліція розпочала досудове розслідування.

Про це повідомляє поліція Полтавщини.

ДТП сталася 26 травня близько 08:00 на автодорозі М-22 Полтава – Олександрія поблизу села Підгорівка. За попередніми даними слідства, зіткнулися автомобілі Mazda та Suzuki.

Після зіткнення автомобіль Suzuki під керуванням чоловіка 1960 року народження виїхав за межі проїзної частини та перекинувся. Автомобіль Mazda після аварії залишив місце події та поїхав у напрямку Полтави.

Унаслідок ДТП травми отримали дві пасажирки Suzuki — жінки 1956 та 1982 років народження. Постраждалих госпіталізували до медичного закладу.

Слідчі внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 ККУ. Обставини та причини аварії встановлюють правоохоронці.

Головне

Дивитись усі