На Полтавщині виявили іноземця, який незаконно перебував в Україні

На Полтавщині правоохоронці спільно з працівниками Державної міграційної служби виявили 42-річного громадянина іншої держави, який незаконно перебував на території України. За рішенням міграційної служби чоловіка примусово видворили за межі країни.

Про це повідомила поліція Полтавщини.

Як повідомили в поліції Полтавської області, іноземця викрили оперативники Лубенського районного відділу поліції разом із представниками ДМС. Встановлено, що чоловік проживав в одному із сіл Лубенського району після закінчення дозволеного терміну перебування в Україні.

У зв’язку з порушенням міграційного законодавства Державна міграційна служба ухвалила рішення про його примусове видворення. За участю працівників Лубенського райвідділу поліції іноземця супроводили до контрольно-пропускного пункту «Могилів-Подільський», через який він залишив територію України.

Заходи проводилися в межах контролю за дотриманням міграційного законодавства та протидії нелегальній міграції.

Читайте також: У Подільському районі Полтави на місці пожежі виявили тіло чоловіка

Головне

Дивитись усі