У Полтавській області готуються до ремонту ключових трас державного значення: М-03 (Київ — Харків), М-22 (Полтава — Олександрія), Н-31 (Дніпро — Решетилівка), Н-12 (Суми — Полтава), а також регіональних Р-42 і Р-60.
Як повідомив Володимир Шарай, заступник начальника Служби відновлення та розвитку інфраструктури, на цьому тижні 8 бригад працюватимуть холодним асфальтобетоном на чотирьох дорогах. З наступного тижня розпочнеться ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном, з поступовим масштабуванням робіт на верхніх шарах покриття за сприятливих погодних умов.
Паралельно підрядники ремонтуватимуть обходи Лубен, Чутового, Пирятину, ділянки М-22 у селі Розсошенці та на межі Полтавської та Кіровоградської областей, а також ділянки Р-42 та Р-60.
Плани робіт складені, дефекти обстежені, асфальтобетонні заводи та техніка готуються до стабільної роботи.
Активний ремонт на дорогах державного значення очікується вже в середині березня.
Читайте також: Трагедія мешканців Баленка, 7: зимові холоди та безвіконні квартири після обстрілу
