Сьогодні, 17 грудня, на позачерговій 74-ій сесії Полтавської міської ради депутати підтримали рішення про вступ Полтави до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація прифронтових міст та громад».
Документ передбачає затвердження Меморандуму про вступ та безпосередню участь Полтави в об’єднанні, створеному для спільного вирішення питань підтримки, відновлення та інвестиційного розвитку громад. Інтереси міста в Асоціації представлятиме секретар міськради Катерина Ямщикова.
Відповідне рішення підтримали 25 депутатів, ще 8 — не голосували.
Довідка
Асоціація прифронтових міст та громад України (АПМГ) – всеукраїнська платформа, покликана посилити взаємодію органів місцевого самоврядування прифронтових територій для захисту людей та забезпечення розвитку громад, які щоденно тримають удар війни.
Основні напрямки роботи об’єднання — соціальна стійкість, координація відновлення, економічне відродження та впровадження стандартів ЄС на рівні міст, громад та муніципалітетів, розвиток муніципальної інфраструктури, посилення самоврядування та регіональної демократії.
Керівником Асоціації є Харківський міський голова Ігор Терехов. Станом на листопад, до об’єднання приєдналися понад 140 громад.
Читайте також: У Полтаві шукають підрядника для аварійної реконструкції будинку на вул. Баленка, 7
