21 травня у Полтаві відбулася зустріч представників громад Полтавського району з делегацією округу Акерсхус Королівства Норвегія, під час якої сторони обговорили перспективи міжмуніципальної співпраці.
Про це повідомляє Полтавська міська рада.
Участь у зустрічі взяли секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова, мер округу Акерсхус Томас Шеволд, член ради округу Ойвінд Солум, а також представники Нехворощанської, Решетилівської, Терешківської та Опішнянської громад.
Під час зустрічі представники громад Полтавського району презентували свої населені пункти, розповіли про їх розвиток, можливості та потреби. Присутні обговорили необхідність майбутньої співпраці з муніципалітетами округу Акерсхус.

Округ Акерсхус один з норвезьких районів (фюльке), розташований у регіоні Східна Норвегія (Естланн), налічує 21 муніципалітет (комуну). Адміністративним центром фюльке є столиця країни — місто Осло.
Читайте також: Полтава посилює співпрацю з «Хартія-Хабом» для розвитку молодіжних ініціатив
