Полтавці здобули два «срібла» на Чемпіонаті Європи з боксу U-17 у Німеччині

Полтавські спортсмени Микита Коваль і Владислава Наливайко стали віцечемпіонами Чемпіонату Європи з боксу U-17, який завершився у німецькому Кінбаумі. Обидва здобули «срібло» у ваговій категорії до 70 кг.

Микита Коваль переміг суперників зі Словаччини, Хорватії, Італії та Латвії, але у фіналі поступився німцеві Альберто Анточі.

Владислава Наливайко впевнено пройшла перші етапи турніру, здолала шведку Парадисію Смесем та туркеню Нісу Кайю, а у фіналі поступилася італійці Кесії Реале.

Підготовку Микити забезпечували тренери Станіслав Гребінник та Іван Кобильченко з ДЮСШ «Олімпійські надії», а Владиславу готували Емін і Руслан Махмудови з ДЮСШ «Полтава».

Ці результати підтвердили високий рівень полтавського боксу та перспективність молодих спортсменів на європейській арені.

Читайте також: Виконком Полтавської міськради спрямує понад 3,5 млн грн на премії спортсменам і тренерам

Головне

Дивитись усі