Полтавські спортсмени Микита Коваль і Владислава Наливайко стали віцечемпіонами Чемпіонату Європи з боксу U-17, який завершився у німецькому Кінбаумі. Обидва здобули «срібло» у ваговій категорії до 70 кг.
Микита Коваль переміг суперників зі Словаччини, Хорватії, Італії та Латвії, але у фіналі поступився німцеві Альберто Анточі.
Владислава Наливайко впевнено пройшла перші етапи турніру, здолала шведку Парадисію Смесем та туркеню Нісу Кайю, а у фіналі поступилася італійці Кесії Реале.
Підготовку Микити забезпечували тренери Станіслав Гребінник та Іван Кобильченко з ДЮСШ «Олімпійські надії», а Владиславу готували Емін і Руслан Махмудови з ДЮСШ «Полтава».
Ці результати підтвердили високий рівень полтавського боксу та перспективність молодих спортсменів на європейській арені.
Читайте також: Виконком Полтавської міськради спрямує понад 3,5 млн грн на премії спортсменам і тренерам
