У Полтаві після ракетного удару РФ загинули двоє людей, ще 14 постраждали, серед них шестеро дітейУнаслідок російського ракетного удару по Полтаві ввечері 20 червня загинули двоє людей, ще 14 отримали поранення. Серед постраждалих — шестеро дітей.
Про це повідомили ДСНС, правоохоронні органи та місцева влада.
За попередніми даними, близько 20:08 російські війська завдали удару по місту двома балістичними ракетами типу «Іскандер-М».
Влучання зафіксовано на території двох підприємств у Київському районі Полтави.
Одна людина загинула під завалами — рятувальники деблокували тіло без ознак життя. Ще одна постраждала померла в лікарні.
Кількість травмованих станом на ранок зросла до 14 осіб.
Унаслідок атаки пошкоджено виробничі будівлі, складські приміщення, автомобілі та житлові будинки.
За попередньою інформацією, вибухова хвиля пошкодила щонайменше 15 приватних і багатоквартирних будинків.
Рятувальники ліквідували пожежі, що виникли після влучань, та не допустили поширення вогню. До ліквідації наслідків обстрілу залучили понад 100 співробітників ДСНС і 27 одиниць техніки.
Через атаку в частині Полтави та селі Щербані сталися аварійні відключення електроенергії. Відновлювальні роботи тривають.
Розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України — порушення законів та звичаїв війни.
У місті продовжує роботу штаб цивільного захисту для допомоги постраждалим.
Для оперативного закриття пошкоджених вікон і покрівель міська влада підготувала OSB-плити та захисну плівку.
Мешканців, чиє житло або майно зазнали пошкоджень, просять звертатися до міської оперативної служби за телефонами: 15-80, 067-158-15-80 або 066-286-58-87.
Читайте також: У Полтаві пролунали вибухи (оновлено)
