Судовий спір між «Ворсклою» та ексменеджером: позов на 573 тис. грн залишили без руху

Полтавський футбольний клуб «Ворскла» став фігурантом судового спору з колишнім віцепрезидентом і генеральним директором Олегом Лисаком, який вимагає стягнення понад 573 тис. грн заборгованості із заробітної плати та компенсацій.

За даними ЄДРСР, позов стосується стягнення заборгованості із заробітної плати, компенсації за невикористані відпустки та середнього заробітку за час затримки остаточного розрахунку при звільненні.

Олег Лисак, за інформацією з судових матеріалів, був звільнений із ТОВ «Футбольний клуб «Ворскла» 31 березня 2026 року. Клуб пов’язаний із ТОВ «Неомінерали», яке перебуває у процедурі банкрутства.

Читайте також: СК «Полтава» планує грати на стадіоні ім. Бутовського незалежно від долі «Ворскли»

Суд наразі відмовив у задоволенні позову через несплату судового збору в розмірі 5 731,17 грн. Якщо Лисак усуне цей недолік і сплатить необхідну суму, провадження може бути поновлене.

Окремо суд також відхилив заяву представниці позивача Тетяни Козир про забезпечення позову шляхом арешту квартири, яка перебуває на балансі клубу. Суддя дійшла висновку, що не доведено підстав для застосування такого заходу.

Юридичний спір між колишнім керівником і клубом може бути відновлений після усунення процесуальних недоліків позову.

Ситуація розгортається на тлі складного фінансового стану «Ворскли». Через борги клуб не отримав атестат для участі у професійних змаганнях сезону 2026/27, а за підсумками сезону 2025/26 посів 14-те місце в Першій лізі.

Читайте також: Через борги жіноча команда полтавської «Ворскли» пропустить сезон 2026/27

Головне

Дивитись усі