У КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» завершили реконструкцію операційного блоку, який відновили вперше приблизно за 30 років. Після оновлення тут працюють чотири операційні зали на шість операційних столів, оснащені сучасним медичним обладнанням.
Про це лікарня повідомила у Фейсбук.
Реконструкцію профінансували з міського бюджету Полтави. У новому оперблоці змінили всі комунікації, електропостачання, вентиляцію, внутрішнє оздоблення , меблі.

Створено чотири операційних на 6 столів, вони забезпечені сучасним обладнанням : лапароскопічними стійками, С-дугою, наркозними установками та лампами. Тобто створені всі умови для виконання найскладніших втручань та побутові кімнати, ординаторська та сестринська.
Окрім операційних, у новому блоці облаштовано службові приміщення, зокрема ординаторську та сестринську кімнати.


Директор КП «2-а МКЛ ПМР», професор Максим Дудченко подякував міській владі і депутатському корпусу, запевнив, що колектив продовжить рух вперед і лікарі будуть освоювати усі новітні методи і засоби лікування.
Читайте також: У Полтаві триває донабір до Молодіжної ради та стартував грантовий конкурс для молоді
