У Градизьку рятувальники дістали собаку з занедбаного колодязя

20 травня в селищі Градизьк Кременчуцького району працівники місцевої пожежної охорони врятували собаку, який упав у занедбаний колодязь і не міг самостійно вибратися.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Собаку виявила місцева жителька під час прогулянки зі своїм домашнім улюбленцем. Вона помітила тварину в колодязі та повідомила Службу порятунку.

На виклик оперативно прибули рятувальники Градизької місцевої пожежної охорони. За допомогою мотузки вони обережно витягли виснаженого собаку на поверхню.

Тварина зовсім не пручалася, адже була надто знесилена. Ледь опинившись на землі, вона одразу почала пити воду, яку заздалегідь приготували рятувальники.

Місцеві жителі зазначають, що територія, де знайшли собаку, майже не відвідується людьми. Саме тому цей випадок став справжнім дивом і щасливою історією порятунку, яка вкотре доводить: уважність і небайдужість можуть врятувати життя.

Читайте також: У Кременчуці рятувальники визволили собаку, який застряг у паркані

Головне

Дивитись усі