У Кременчуці жінка залишила немовля в пологовому будинку

У Кременчуці виконком міської ради ухвалить рішення про державну реєстрацію народження хлопчика, якого жінка без документів залишила в місцевому перинатальному центрі.

Про це йдеться у проєкті рішення Кременчуцького виконавчого комітету.

За даними документа, 4 червня медичний заклад спільно з представниками органів внутрішніх справ склали акт про дитину, залишену в пологовому будинку. Відомості про батька та інших родичів немовляти відсутні.

Після ухвалення рішення виконкому процедуру державної реєстрації народження буде доручено службі у справах дітей Крюківської районної адміністрації. Вона має звернутися до відділу ДРАЦС та подати необхідні документи.

Після реєстрації дитина отримає свідоцтво про народження, у якому будуть зазначені прізвище, ім’я та по батькові.

Зазначимо, що аналогічний випадок уже траплявся в Кременчуці наприкінці минулого року.

Читайте також: У Полтаві 3 жінки відмовилися від новонароджених: статистика за 2025 рік

Головне

Дивитись усі