У Полтаві 8-річного хлопчика оштрафували за жорстоке поводження з кішкою

21 березня ювенальні поліцейські виявили у соціальних мережах відео, на якому 8-річний місцевий житель жорстоко поводиться з кішкою.

Після перевірки інформації правоохоронці знайшли родину дитини.

За даними поліції, тварина належала сім’ї. Після втручання матері дитини добровільно передали кішку волонтерам. Зараз тварина перебуває на огляді у ветеринарній клініці, загрози її життю немає.

Поліцейські провели профілактичну бесіду з родиною. Оскільки дитина ще мала, відповідати перед законом будуть дорослі.

На батьків складено адміністративний протокол за невиконання батьківських обов’язків (ч. 1 ст. 184 КУпАП), матеріали готують для передачі до суду.

Читайте також: З початку року на Полтавщині зареєстровано понад 1,5 тисячі нових бізнесів

Головне

Дивитись усі