У Полтаві перша пацієнтка пройшла Національний Скринінг здоров’я 40+

11 лютого у КП «Центр ПМСД № 2 Полтавської міської ради» проведено Національний Скринінг здоров’я 40+ першій відвідувачці закладу.

Як повідомляє КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР», пацієнтка була задоволена візитом до фахівців закладу та проходженням Національного Скринінгу здоров’я 40+, про що залишила позитивний відгук у власному кабінеті.

Довідка

Скринінг здоров’я 40+ передбачає комплекс безоплатних обстежень для людей віком від 40 років. Програма спрямована на раннє виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету 2 типу та проблем ментального здоров’я.

Запрошення пройти скринінг надходить автоматично через застосунок ДІЯ— на 30-й день після дня народження всім людям, яким виповнилося 40 років або більше. Ті, хто не мають ДІЇ, можуть отримати кошти через ЦНАП.

Мешканці Полтавської області можуть пройти обстеження як у комунальних, так і приватних медичних закладах, які уклали договір з Національною службою здоров’я України.

Медичні працівники забезпечують:

  • Швидкий та комфортний візит – всі обстеження займають 60–90 хвилин;
  • Компетентні консультації – фахівці надають всі необхідні поради та рекомендації;
  • Зручний запис – через онлайн-платформу Helsi або особисто у закладі.

У МОЗ наголошують, що багато неінфекційних захворювань розвиваються безсимптомно, тому своєчасний скринінг допомагає виявити хвороби на ранніх стадіях, запобігти ускладненням та зберегти якість життя.

Деталі маршруту послуги та запис на скринінг доступні на сторінці МОЗ України: https://screening.moz.gov.ua/

Читайте також: Одна лабораторія, різні ціни: як громади Полтавщини закуповують «Скринінг 40+»

Головне

Дивитись усі