У Полтаві продовжується обробка доріг і тротуарів від ожеледиці

У Полтаві продовжують обробляти дороги та тротуари протиожеледними засобами, а також розчищати їх від снігу. Про це повідомляє управління ЖКГ Полтавської міської ради.

У ніч на 23 лютого в місті працювали 8 одиниць техніки КАТП-1628: трактор зі щіткою, комбіновані дорожні машини, трактор-піскорозкидач, навантажувач і техніка для прибирання тротуарів.

Обробку та очищення проводили насамперед у центральній частині міста, на спусках і підйомах, у місцях концентрації ДТП, поблизу зупинок громадського транспорту, медичних і освітніх закладів.

Станом на день 23 лютого до робіт залучено 6 одиниць техніки. Із 6:00 розпочато очищення тротуарів, зупинок і пішохідних переходів.

Прибудинкові території прибирають 264 двірники КП «ЖЕО №2», парки та сквери очищують 48 працівників КП «Декоративні культури».

Мешканців просять не залишати автомобілі на узбіччях, щоб не ускладнювати роботу техніки.

Підприємцям і керівникам установ нагадують про необхідність прибирання та посипання прилеглих територій у межах до 20 метрів від об’єкта або до найближчої проїзної частини.

Читайте також: У Полтаві наступного тижня очікуються морози та сніг з ожеледицею на дорогах

Головне

Дивитись усі