У Полтаві відновив роботу мотопатруль поліції, який 16 травня заступив на службу на вулиці міста.
Про це повідомляє патрульна поліція Полтавської області.
Перед початком служби інспектори пройшли спеціальну підготовку під наглядом професійного інструктора. Завдяки своїй мобільності та маневреності вони здатні швидко реагувати на виклики, легко долати затори та оперативно прибувати туди, де потрібна допомога.
Мотопатрульні оснащені спеціальними засобами зв’язку та особистої безпеки, а також додатково пройшли курси з домедичної допомоги.
Зазначається, що головне завдання мотопатруля — оперативно першими прибувати на місце події та професійно виконувати службові обов’язки.
Читайте також: На Полтавщині чоловіка підозрюють у спричиненні смертельних травм матері
