У Полтаві відзначили журналістів з нагоди професійного свята

У Полтаві з нагоди Дня журналіста, який в Україні відзначають 6 червня, відзначили працівників місцевих медіа.

Про це повідомлила Полтавська міська рада.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість журналістській справі секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова вручила журналістам подяки.

Під час урочистостей Катерина Ямщикова подякувала представникам медіаспільноти за їхню роботу та наголосила на важливості професії в умовах війни.

День журналіста в Україні щороку відзначають 6 червня. Саме цього дня у 1992 році Українську спілку журналістів було прийнято до Міжнародної федерації журналістів, що стало підставою для встановлення професійного свята.

Читайте також: У Полтаві відзначили досягнення альпіністки, яка підкорила Еверест

Головне

Дивитись усі